Změna nadřízeného pracoviště

Stav

Změna nadřízeného pracoviště
Vážení klienti, spolupracující organizace a obchodní partneři, 

 k 1.7.2021 došlo k zániku Diagnostického ústavu a střediska výchovné péče, Brno, Veslařská 246, IČO 621 58 384. Nástupnickou organizací je Diagnostický ústav Brno, Středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140. Došlo ke sloučení dvou diagnostických ústavů (DÚ Brno Hlinky a DÚ Brno Veslařská) a nástupnická organizace Diagnostický ústav Brno, Středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 se stává naším nadřízeným pracovištěm. Na provozu ambulance SVP Hodonín se nic nemění!

Výše uvedená pracoviště (DÚ Brno Hlinky a DÚ Brno Veslařská) jsou zachovaná a probíhá jejich reorganizace, obracet se na ně ale můžete stále na stejné kontakty jako dříve. Do budoucna budou vytvořeny nové webové stránky a doplněny případně další informace. 

Nový název: Diagnostický ústav Brno, Středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 

Sídlo: Hlinky 140, 603 69  Brno 

IČO: 005 67 256 

bankovní spojení: 198235621/0710 

Tým SVP Hodonín

Volné pracovní místo

Obrázek

❗️DOPLNĚNÍ – NOVOU KOLEGYNI JIŽ MÁME, od října se můžete těšit na novou etopedku. Těšíme se na novou spolupráci a všem uchazečům děkujeme za zájem o nabízenou pracovní pozici. 😁

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici speciálního pedagoga/pedagožky se specializací etopedie.
Jedná se o práci na plný pracovní úvazek, záskok za MD. Pracovní náplň je orientována na ambulantní poradenství pro rodiny s dětmi s rizikem vzniku poruch chování, nebo již rozvinutými potížemi výchovného charakteru. Výhodou této pozice je práce v kolektivu ( v týmu jsou dále speciální pedagožka, sociální pracovnice, psycholožka).
Nástup je možný od 01. 09. 2021 (případně dle domluvy).
Výše mzdy se pohybuje od 32.170,- do 41.940,- hrubého (12. platová třída a dále dle délky započitatelné praxe).
Nabízíme zaměstnanecké výhody – stravenky, osobní příplatek (po uplynutí tříměsíční zkušební lhůty), zvláštní příplatek, po jednom roce pracovního poměru příspěvek z FKSP, 40 dnů řádné dovolené.
Podmínkou je vzdělání (vysokoškolské, obor speciální pedagogika, specializace etopedie) dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících § 18 – o výjimkách lze jednat s ministerstvem, ale pouze u příbuzných oborů etopedii. Dále je nutné před nástupem doložit výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) a psychologický posudek podle § 18, zákona č. 109/2002 Sb.
Středisko výchovné péče je školským zařízením zřízeným MŠMT, nadřízeným pracovištěm je Diagnostický ústav a středisko výchovné péče v Brně, Veslařská.
Pozice je vhodná i pro absolventy. V případě zájmu nám zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis.
Kontaktní osoba: Mgr. Mňuková Barbora (vedoucí SVP Hodonín)
E-mail: mnukova@svphodonin.cz
Telefonický kontakt: 00420 724 164 138

Nový školní rok – s rouškou nebo bez? 🤔

Galerie

Galerie obsahuje pouze 1 obrázek.

Zdravíme všechny v novém školním roce 🙋‍♀️🧑‍🏫🎓💼📚 Někomu se škola otevřela, někdo je stále doma. S novou roční etapou přichází i nová opatření. Jak je to vlastně s těmi rouškami?? 🤔 Na to vám odpoví článek MŠMT ⬇️ https://www.msmt.cz/nejcastejsi-dotazy-ke-skolstvi-a-koronaviru-1?fbclid=IwAR0wknqKjx9-MHTeZBxjCBOtLKtTkEu7vcZQR9QdAi6JXLHpqRdJTwJGOI0

🤯PANIKA Z PANIKY🤯

Stav

Pokud si neužíváte díky opatřením a karanténě získané chvilky navíc s rodinou a dětma v láskyplném obětí 👨‍👩‍👧‍👦…. není třeba se hroutit. Je zcela přirozené, že si takzvaně lezete krkem, že máte ponorku, že byste to potřebovali jinak.
 
Tento stav není přirozený, není dobrovolný a neznáme jeho časové ohraničení, což jsou jedny ze stresujících faktorů, proto by bylo zvláštní, kdyby se tato doba v rodinách obešla bez hádek, krizovek aj.
 
Nebojte se dopřát si dle možností alespoň chvilku pro sebe (třeba chvíli zavření na toaletě nebo ve sklepě 😀😀😀), sdílejte své pocity s blízkými mimo domácnost (vidoehovor s kamarádkou📱) a hlavně tyto emoce nepopírejte a nestresujte se tím, že tuto „vyjímečnou možnost“ nevyužíváte s rodinou naplno😉. Je to přirozené!
 
PS: při pořizování těchto fotografií nedošlo žádné dítě k újmě😃, děti se zapojily dobrovolně😉, hodně jsme se u těchto fingovaných sporů nasmáli😂 – při těch běžných sporech, to taková sranda není🙄.
 
Hezký den,
Tým SVP Hodonín

Co doma?? 🤷‍♀️🤷‍♂️

Galerie

Galerie obsahuje pouze 1 obrázek.

Jste s dětmi doma, roušky máte ušité a už nevíte, co dělat? Posíláme pár typů, které mohou zpříjemnit váš den, upevnit váš vztah a třeba spolu prožijete i pár příjemných a srandovních chvil ❤️👨‍👩‍👧‍👦 Zdroj: https://www.facebook.com/blog.rachelbicova.cz/photos/a.1053993444710534/2626531640790032/?type=3&theater